سبد خرید 0

برای همسرتان شوهری ایده آل باشید

234 بازدید
14 شهریور 97
خانم راد

چگونه می توانید برای همسرتان شوهری ایده آل باشید ؟

یکی از مهارت های اجتماعی در بهتر زیستن ما که نقش اساسی در خانواده داشته و به عهده مردان می باشد، شوهر خوب بودن برای همسر می باشد. زندگی شغلی آقایان ارتباط مستقیمی با زندگی شخصی و خصوصیات دارد. هرچه در خانواده شادتر باشید و ارتباط بهتری با همسرتان داشته باشید انرژی بیشتری دارید تا صرف کارتان کنید. ارتباط غلط با همسرتان نیرویی را که برای موفق شدن در کارتان لازم است از وجودتان دور می کند و شما احساس می کنید که دست به هر کاری که می زنید و وارد هر شغلی که می شوید دچار شکست می گردید.

عقیده بر این است که برای بهتر زیستن در کانون گرم خانواده و ارتباطات اجتماعی در بین افراد خانواده بیشترین نقش را آقایان دارند، به همین خاطر لازم است آقایان با توجه به مشغله های فراوان در محیط خارج از خانه، فشار روحی برای کار بیشتر، توصیه های زیر را برای بهتر بودن و بهتر زیستن به کار ببرند:

مهارت بهتر بودن

شوهران دوست دارند بدانند که چگونه می توانند خانه شان را نسبت به خودشان متعهد و علاقه مند نگه دارند. با رشد آگاهی شماست که متوجه می شوید نیازها و خواسته های زنان ممکن است با شما متفاوت باشد. با یاد گرفتن و اجرای فنون زیر شما دارای همسری شاد و دوست داشتنی، حامی، علاقه مند و وفادار می گردید و تغییرات معجزه آسایی را در زندگی تان پدید می آورید.

 

برای همسرتان شوهری ایده آل باشید

برای همسرتان شوهری ایده آل باشید

 

همسرتان را با افراد دیگر هرگز مقایسه نکنید !

هیچ زمانی همسرتان را با دیگری به ویژه نزدیکانتان مقایسه نکنید. با این اعمال شما عدم امنیت را در جایی که نباید باشد ایجاد می کنید. به طور مثال مردی که می خواهد گذشته را دوباره زنده کند به سوی دردسر می رود. به خاطر داشته باشید همسرتان می خواهد در زندگی شما مقدم ترین فرد باشد.

وقتی شما الگویی را مثال می زنید مانند مادرتان، همسر قبلی تان، دختر خاله تان و … آن طور احساس کردن برای او خیلی سخت است. او باور می کند که باید دقیقا عین آن الگو عمل کند و از آن پیروی کند. هر زنی دوست دارد بابت توانایی های خودش مورد تحسین قرار گیرد. به او اجازه دهید همان زن شایسته ای باشد که هست.

 

همچنین بخوانید: بازی ها و تله ها در رابطه عاطفی

 

عشق خود را نسبت به همسرتان اثبات کنید !

زنان همیشه انتظار دارند که شوهرشان عشقشان را به صورت ملموس و محسوس نشان دهند. در واقع عشق را هر روز و از راه های کوتاه باید بر زبان آورد و نشان داد. خرید هدیه های کوچک و تقدیم آن به شکلی خوشایند می تواند جالب و زیبا باشد. مثلا شما می توانید یک بسته شکلات بزرگ بخرید و به آن یادداشتی ضمیمه کنید، بدین مضمون تقدیم به همسر بی نظیرم که همیشه به من خوبی و عشق می دهد.

هدیه هایی که خانم ها دوست دارند شوهرشان به آن ها تقدیم کند بدین قرارند گل، کارت پستال های زیبا همراه با نام های با دست خط خودتان، عطر، جواهرات، مجسمه های زیبا، کیف، لباس، بسته های شکلات و… اگر امکان پیچیدن هدیه هست حتما آن را با کادوهای رنگی زیبا بسته بندی کنید.

 

از شما متشکریم که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. سوالات خود را در قسمت “نظرات” با ما در میان بگذارید، همچنین اگر ایده یا نظری در رابطه با این مطلب دارید، خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.

 

مهرگیاه را با خواص دافع امواج منفی، نماد عشق و محبت میان زن و مرد، بدون هيچ اسانس و افزودنی شيميايی، از فروشگاه عطارک تهيه نماييد.

توجه

وب سایت عطارک در قبال نسخه ها و داروهای گیاهی پیشنهادی مسئولیتی نداشته و حتما قبل از مصرف با پزشک و یا مشاور طب سنتی مشورت نمایید.

 

راستی! برای دریافت مطالب بروز و جدید در حوزه سلامتی و طب سنتی  در کانال تلگرام عطارک یا پیج اینستاگرام عطارک عضو شوید.

پستهای مرتبط
هیچ نظر ارسال شده است.

| شما هم نظری ارسال کنید.

0