سبد خرید 0

توصیه فنگ شویی برای تخت خواب شما

0 بار
30 اردیبهشت 97
قاصدک
,

زمانی که تخت خواب شما در جهت بد فنگ شویی قرار دارد چه باید کرد

اطلاعات فنگ شویی باید به عنوان ابزاری برای بهبود زندگی و سلامت شما مورد استفاده قرار بگیرند نه اینکه موجب ایجاد ابهام و پیچیدگی هایی برای خودتان شوند. اگر نمی توانید موقعیت تختخواب خود را عوض کنید یعنی نمی توانید موقعیت تخت خواب خود را عوض کنید. این را به عنوان یک امر بدیهی قبول کنید و آغاز به کار کنید.

بر تمام راه‌هایی که می‌تواند انرژی خوب فنگ شویی را به اتاق خواب شما مهمان کنند تمرکز کنید؛ از هوای تازه گرفته تا رنگ های وسایل اتاق که برای جریان بهینه انرژی در اتاق قرار گرفتند.

آیا تختخواب شما دارای سر تختی است؟ آیا انرژی موجود در اتاق شما تازه، پرمفهوم و مغذی است؟ آیا از هنر اتاق خواب خود لذت می برید؟ آیا در کل اتاق خواب خود را دوست دارید؟

توصیه فنگ شویی برای تخت خواب شما

توصیه فنگ شویی برای تخت خواب شما

راه های دیگری نیز وجود دارد که شما می‌توانید از انرژی بهترین جهات فنگ شویی استفاده کنید؛ برای مثال همانند زمانی که در حال کار هستید و روبه‌روی بهترین جهات قرار دارید و یا در هر مکان دیگری که باید مقداری از زمان خود را در آنجا بگذرانیم قرار دارید.

اعداد فنگ شویی و شانس

برای آن دسته از خوانندگانی که با نمادهای بهترین جهات فنگ شویی آشنایی دارند، اگر از اعداد کوآی فنگ شویی خود اطلاعی دارید می توانید جهات خوش شانسی و بدشانسی فنگ شویی خود را بیابید. بر اساس داده‌های تولدتان، شما دارای چهار جهت خوش شانس و چهار جهت بدشانش می باشید. شما همچنین در دسته شرق و یا غرب قرار می گیرید.

اساسا معنای جهات بدشانس و خوش شانس فنگ شویی این است که شما انرژی شادابتر و بهتری را از بعضی جهات دریافت می کنید و انرژی بی طراوتی را از دیگر جهات دریافت می‌کنید. زمانی که شما با طراوت ترین جهات فکری خود را پیدا کردید هر زمان که ممکن بود روبه روی آنها قرار بگیرید.

 

همچنین بخوانید: کاربردهای فنگ شویی برای زنگوله های بادی

 

به قطع من می‌دانم که قرار گرفتن در یک جهت به اصطلاح بدشانس فنگ‌شویی هیچ گونه بیچارگی و سیاه بختی برای شما به ارمغان نمی آورد اما صرفا نمی‌توان گفت که شاید این انرژی مفیدترین انرژی برای شماست. در بعضی از موارد، دارای کیفیتی خنثی ست که نه به شما کمکی می کند و نه جریان مثبت انرژی را متوقف می‌کند.

همه اینها به کیفیت انرژی شما بستگی دارد.

در نتیجه بگذارید که دوباره بیان کنم که بهترین راه برای اعمال فنگ شویی قوی داشتن روشی منسجم، متوازن و عاقلانه است. به یاد داشته باشید هدف فنگ شویی قدرت بخشیدن به ابزارهای کارآمد به منظور بهبود کیفیت زندگی شماست نه اینکه شما را از ترس لبریز کند.

     

از شما متشکریم که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. سوالات خود را در قسمت “نظرات” با ما در میان بگذارید، همچنین اگر ایده یا نظری در رابطه با این مطلب دارید، خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.

 

مروارید را با خواص جذب انرژی مثبت و دفع انرژی های منفی، بندآوردن خونریزی زخم، تصفیه کننده خون، تقویت معده، دفع سنگ صفرا ، بدون هيچ اسانس و افزودنی شيميايی، از فروشگاه عطارک تهيه نماييد.

توجه

وب سایت عطارک در قبال نسخه ها و داروهای گیاهی پیشنهادی مسئولیتی نداشته و حتما قبل از مصرف با پزشک و یا مشاور طب سنتی مشورت نمایید.

 

راستی! برای دریافت مطالب بروز و جدید در حوزه سلامتی و طب سنتی  در کانال تلگرام عطارک عضو شوید.

پستهای مرتبط
هیچ نظر ارسال شده است.

| شما هم نظری ارسال کنید.

عطارک
0