سبد خرید 0

درمان های فنگ شویی

4410 بازدید
10 خرداد 97
قاصدک

درمان های فنگ شویی

درمان های فنگ شویی به شما کمک می کنند بهترین کیفیت از انرژی فنگ شویی را در حالیکه درمان ها به گونه ای درست جای گذاری شده باشند بیابید. این به چه معناست که بخواهیم یک درمان فنگ شویی را به گونه ای مناسب و درست جایگذاری کنیم؟

دو معیار مهم برای جای گذاری فنگ شویی وجود دارد:

  1. بهترین ناحیه باگوای فنگ شویی. شما همیشه می خواهید مطمئن باشید که انرژی درمانی فنگ شویی را با انرژی عنصر فنگ شویی مورد نیاز در ناحیه خاص از باگوآ، یا نقشه انرژی فنگ‌شویی تطابق دهید.

برای مثال اگر شما به دنبال بهترین مکان فنگ شویی یک آبنما هستید که از انرژی عنصر فنگ شویی آب است آن را در نواحی باگوآیی قرار می دهید که بیشتر از عنصر آب بهره ببرد همانند نواحی باگوای فنگ شویی شمال، شرق و جنوب شرق.درمان های فنگ شویی

  1. بهترین جهات نمای فنگ شویی شما. به هنگام قرار دادن یک درمان مناسب فنگ شویی به این توجه داشته باشید که درمان فنگ شویی شما نشان دهنده بهترین نما یا جهت فنگ شویی خوش شانس تان باشد.

در فنگ شویی هر شخص دارای بهترین خود و یا یک جهت خوش شانس فنگ شویی می باشد. بهترین جهات فنگ شویی با محاسبه عدد کوآی شخص تعیین می‌شود و برای جذب انرژی سلامت بهتر و یا داشتن یک حرفه ی موفق تر و یافتن عشقی سرشار به کار گرفته می‌شود.

لذا هنگام جای گذاری یک درمان فنگ شویی، برای داشتن بهترین نتایج شما هم با نواحی باگوا و هم با معیار بهترین جهات سرو کار خواهید داشت. اکنون نگاهی به یک مثال می اندازیم تا درک جای گذاری درست درمان های فنگ‌شویی را ساده تر کنیم.

افزایش انرژی عشق با فنگ شویی

فرض کنید که شما می خواهید انرژی عشق و ازدواج را در زندگی خودتان بیشتر و قوی تر کنید. شما یک درمان بی‌نقص فنگ شویی را برای عشق یافته اید: یک مجسمه کوچک با دو عاشق که دستان همدیگر را گرفته اند و به یک جهت خاص نگاه می کنند. شما درمان خود را در جنوب غرب (ناحیه فنگ شویی ازدواج و عشق) قرار می دهید اما وضعیت آن را به گونه ای می گذارید که یک جهت خوش شانس از فنگ شویی را برای عشق شما به نمایش بگذارد.

اگر عدد کوآی شما برای مثال چهار باشد متوجه خواهید شد که جهت خوش شانس فنگ شویی شما برای عشق شرق است. لذا درمان فنگ شویی خود را به سمت شرق قرار می دهید تا جریان بیشتری از انرژی عشق را جذب کنید.

 

همچنین بخوانید: بهبود انرژی بد فنگ شویی برای درب جلویی

 

در موارد استفاده از هنر به عنوان یک درمان فنگ شـویی، گاهی شما به راحتی می توانید جهت نمایش را تعریف کنید (هنر با چهره ی افراد یا حیوانات) و گاهی از پس این کار بر نمی آید (هنر انتزاعی). شما همیشه باید اطمینان حاصل کنید که هنر را با یک انرژی مناسب فنگ شویی برای ناحیه خاص باگوا، قرار دهید.

اگر شما یک هنر با رنگ برجسته قرمز دارید که رنگ عنصر آتش فنگ شویی است آن را در ناحیه جنوب قرار می دهید تا انرژی آتش جنوب را کامل کنید یا آن را در جنوب غرب قرار می‌دهید تا انرژی زمین جنوب غرب را پرورش دهید (در فنگ شویی، عنصر فنگ شویی آتش زمین را تغذیه می‌کند و پرورش می‌دهد.

 

از شما متشکریم که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. سوالات خود را در قسمت “نظرات” با ما در میان بگذارید، همچنین اگر ایده یا نظری در رابطه با این مطلب دارید، خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.

 

حسن لبه را با خواص ضد سرفه های عفونی و خلط دار، پاکسازی سر از بلغم و رطوبت، دافع امواج منفی، بدون هيچ اسانس و افزودنی شيميايی، از فروشگاه عطارک تهيه نماييد.

           
توجه

وب سایت عطارک در قبال نسخه ها و داروهای گیاهی پیشنهادی مسئولیتی نداشته و حتما قبل از مصرف با پزشک و یا مشاور طب سنتی مشورت نمایید.

 

راستی! برای دریافت مطالب بروز و جدید در حوزه سلامتی و طب سنتی  در کانال تلگرام عطارک یا پیج اینستاگرام عطارک عضو شوید.

پستهای مرتبط
هیچ نظر ارسال شده است.

| شما هم نظری ارسال کنید.

0