سبد خرید 0

چگونه از گیاهان به عنوان درمان فنگ شویی استفاده کنیم

1 بار
29 می 18
قاصدک
,

چگونه از گیاهان به عنوان درمان فنگ شویی استفاده کنیم

فنگ شویی (Feng Shui) به دلیل وجود تعداد متعددی از درمان‌های فنگ شویی گیج کننده شده است. در حالی که خانه یا دفتر شما شبیه پی یائو و یا اژدهای فنگ شویی، با هدف ایجاد یک فنگ شویی خوب نباشد، هیچ شکی نیست که شما باید گیاهانی سالم و پر طراوت را در فضای خود جای دهید.

همه ما می دانیم که گیاهان هوا را تصفیه می کنند و یک انرژی سالم و شاداب را با خود به همراه دارند و زمانی که ما در خانه هستیم به ما احساس بهتری می دهند. مجله های دکوراسیون داخلی متعددی که کاربرد زیبای گیاهان متعدد را به نمایش گذاشتند، چه بلند چه کوچک، قصد زیبا کردن خانه شما را دارند.

گیاهان به عنوان درمان‌های فنگ شویی

گیاهان همچنین زمانی که از آنها به درستی استفاده شود تبدیل به یک درمان قدرتمند فنگ‌شویی می‌شوند. یک درمان فنگ شویی اساساً شی ای است که کیفیتی خاص از انرژی را به فضای شما رهنمون می‌کند. عناصر طبیعی گیاهان یکی از بهترین درمان های فنگ شویی برای هر فضای داخلی می باشند، چرا که آنها از طبیعت با خود انرژی سالم و شادابی را به دنبال می‌آورند. البته هر عنصری از طبیعت همانند بلورها، سنگ ها یا اشیایی که از برلی مثال حتی از تخته روی آب درست شدند انرژی خوبی با خود به همراه دارند، چرا که هر چیزی که طبیعی باشد برای فنگ‌شویی خوب است.

با این حال گیاهان پرطراوت کیفیتی بهبود دهنده، فعال و شادابی از انرژی را با خود به دنبال دارند که از هر شی دیگری در طبیعت متمایز است. لذا تزیین خانه یا اداره تان با گیاهان برای انرژی های های راکد به عنوان یک درمان عمل می کند، چرا که به ناچار گیاهان سالم، زندگی و لذت را به فضای شما هدیه می کنند.

چگونه از گیاهان به عنوان درمان فنگ شویی استفاده کنیممکان

شما می توانید گیاهان را در هر جایی از خانه که خوب به نظر می‌رسد قرار دهید و همچنین می توانید از جایگذاری گیاهان با پیامدهای خاص و فنگ شویی در ذهنتان استفاده کنید. این با خود کاربرد درست فنگ شویی گیاهان را به دنبال دارد. به این دلیل که گیاهان بهترین نماینده عنصر چوب فنگ شویی می باشند، قرار دادن آنها در ناحیه های خاصی از خانه تان به شدت کیفیت کلی انرژی فنگ‌شویی را بهبود می بخشد.

این کار بر طبق باگوا یا نگاشت انرژی فنگ‌شویی انجام می‌شود. اساساً شما بهترین مکان گیاهان را به عنوان درمان فنگ شویی برای خانه یا دفترتان، آن هم زمانی که باگوای فضای خود را بدانید پیدا خواهید کرد.

بهترین ناحیه ها برای مکان گیاهان به عنوان درمان‌های فنگ شویی

 برای باگوای فنگ شویی کلاسیک یا سنتی، بهترین مکان به صورت زیر است:

  • ناحیه شرق (سلامت و خانواده)
  • ناحیه جنوب شرق (پول و افزونی)
  • ناحیه جنوب (شهرت و اعتبار)

 

همچنين بخوانيد :   با درمان های سالانه فنگ شویی خود چه باید کرد

 

اگر شما تصمیم گرفته اید که از باگوای های وسترن/ BTB استفاده کنید، بهترین مکان گیاهان به صورت زیر است:

  • وسط چپ (سلامت و خانواده)
  • چپ بالا (پول و فزونی)
  • مرکز وسط (شهرت و اعتبار)

انتخاب گیاهان درست

گیاهان خوب فنگ شویی به دلیل ظاهر و شکل شان و همچنین به دلیل توانایی شان در تصفیه هوا انتخاب می‌شوند. گیاهان زیادی وجود دارند که به فنگ شویی مرتبطند، همانند بامبو خوش شانس یا گیاه پول، هم چنین تعداد متنوعی از گیاهان زیبا نیز وجود دارند که به دلیل ظاهر و احساس خوب شان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اطمینان حاصل کنید که خانه یا اداره شما حداقل دارای یک گیاه تصفیه کننده هوا و گیاهی شاداب و سالم باشد، که این به شدت موجب بهبود انرژی در فضای شما می‌شود.

 

گیاه اسطوخودوس

اسطوخودوس را با خواص درمان روماتیسم، آرتروز و نقرس، رفع مشکلات خواب، افزایش تمرکز، آرامبخش، رفع افسردگی، رفع اضطراب و استرس، کاهش درد، درمان سرماخوردگی، بدون هيچ اسانس و افزودني شيميايي، از فروشگاه عطارک تهيه نماييد.

خرید گیاه اسطوخودوس

توجه

وب سایت عطارک در قبال نسخه ها و داروهای گیاهی پیشنهادی مسئولیتی نداشته و حتما قبل از مصرف با پزشک و یا مشاور طب سنتی مشورت نمایید.

 

راستی! برای دریافت مطالب بروز و جدید در حوزه سلامتی و طب سنتی  در کانال تلگرام عطارک عضو شوید.

پستهای مرتبط
هیچ نظر ارسال شده است.

| شما هم نظری ارسال کنید.

عطارک
0