سبد خرید 0

کنترل نوسانات اخلاقی با گیاهان دارویی

0 بار
18 می 18
قاصدک
,

پنج داروی گیاهی برتر برای کنترل نوسانات اخلاقی

چنانچه شما صبرتان خیلی کم باشد و یا نتوانید ذهن خود را بهینه سازی کنید، نوسانات اخلاقی و پریشانی های احساسی موقعیت بسیار جدی ای هستند که شما با آنها روبرو می شوید. تعدادی از داروهای گیاهی می‌توانند به شما کمک کنند که در برابر این نوسانات اخلاقی و پریشانی های احساسی به مبارزه برخیزید.

در زیر، من داروهای گیاهی برتری را که برای کنترل نوسانات اخلاقی و مشخصه های مفید آن آورده شده اند معرفی کرده ام‌. با این حال اولین چیزی که باید به هنگام کنترل نوسانات اخلاقی به آن توجه کنید رژیمتان است. چیزهایی همانند کافئین، الکل، شیرینی های مصنوعی، افزودنی های غذایی و غذاهایی فرآوری شده موجب از بین رفتن تعادل شما می شوند. با خوردن غذای ارگانیک رژیمی شما می‌توانید نوسانات اخلاقی را از خود دور کنید و سلامت روانی خود را بهبود بخشید. تغییرات رژیمی مفید می‌باشند و چند داروی گیاهی می‌توانند برای کمک به کنترل نوسانات اخلاقی مورد استفاده قرار بگیرند:

کنترل نوسانات اخلاقی با گیاهان دارویی

گیاهان دارویی برتر برای کنترل نوسانات اخلاقی

۱.چای کوهی

این گیاه دارویی برای حفظ احساس سلامتی مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر افراد از چای کوهی برای رفع اختلالات اخلاقی استفاده می‌کنند و به موفقیت های بزرگی دست یافته اند. این گیاه به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است و کاربردش در زمینه حفظ احساس مورد پذیرش واقع شده است.

۲. گل ساعت

گل ساعت در کاهش بی خوابی، عصبانیت، بیش فعالی و نگرانی مفید می باشد. این گیاه می‌تواند احوالات کلی شما را عوض کند و موجب تقویت سلامت ذهن شما شود.

۳. جینسنگ

جنسینگ برای قرن‌هاست که در داروهای سنتی چینی مورد استفاده قرار می گیرد و یک داروی محرک گیاهی است که موجب افزایش انرژی و سرزندگی می‌شود. همچنین این گیاه موجب افزایش تمرکز و بهبود وضعیت احساسی می‌شود.

 


همچنين بخوانيد :   روش تهیه چای پرخاصیت جینسینگ و جعفری

 

۴.رودیولا روزا

این گیاه دارای انطباق پذیری بسیار بالایی است. بدین معنی که عملکرد بدن را نرمالیزه می‌کند از جمله عملکرد مغز. بدین صورت به کاهش استرس، افزایش اشتها و کاهش کج خلقی نیز کمک می‌کند.

۵.کاوا (نوعی درخت فلفل)

این گیاه قرن هاست که در جزیره های جنوبی اقیانوس آرام به عنوان یک نوشیدنی تشریفاتی مورد استفاده قرار می گیرد. گفته می‌شود که این گیاه سیستم عصبی مرکزی را آرام می کند، و احساس آرامش را به بدن برمی‌گرداند. همچنین این گیاه موجب کاهش استرس و نگرانی نیز می شود.

این شک وجود دارد که تجویزهای آمریکایی ها درباره تغییر اخلاق مستقیما به مسائلی برمی گردد که در حوزه رژیم آمریکایی‌ها مطرح شده است. با رعایت یک رژیم ارگانیک و پاکسازی بدن به طور منظم به راحتی متوجه خواهید شد که چگونه نوسانات اخلاقی رفته رفته از بین می روند. داروهای گیاهی همانند داروهایی که در بالا آورده شده‌اند به کاهش استرس، افزایش هوشیاری و بهبود سلامت ذهنی کمک می‌کنند.

 

روغن اسطوخودوس را با خواص رفع استرس و افسردگي، آرامش بخش، ضد تشنج، رفع بد خوابي، برطرف کننده سرفه، تقويت حافظه، درمان کننده آرتروز، درمان سردرد، بدون هيچ اسانس و افزودني شيميايي، از فروشگاه عطارک تهيه نماييد.

خريد روغن اسطوخودوس

برچسب ها:
توجه

وب سایت عطارک در قبال نسخه های پیشنهادی و داروهای گیاهی ذکر شده مسئولیتی نداشته و باید با پزشک و یا مشاور طب سنتی در تماس باشید.

پستهای مرتبط
هیچ نظر ارسال شده است.

| شما هم نظری ارسال کنید.

عطارک
0