سبد خرید 0

گیاهان دارویی موثر در تصفیه خون

1 بار
12 دسامبر 17
قاصدک
,,

با گیاهان دارویی موثر در تصفیه خون و غلظت خون آشنا شویم

بیماری های مختلفی مرتبط با خون وجود دارد که درجاتی از ساده تا پیشرفته دارند در ادامه لیستی از گیاهان دارویی، میوه ها، سبزیجات و دم کرده های مناسب بیماری های خونی را به شما معرفی می کنم، افراد سالم هم می توانند در رژیم غذایی خود از این گیاهان دارویی استفاده کنند تا به بیماری های خونی دچار نشوند همچنین بیماران با مصرف این گیاهان می توانند بیماری خود را کنترل کنند.

پلاگر !

خوردن شنبلیله از بیماری پلاگر جلوگیری می کند.

تصفیه خون، خون مردگی، غلظت خون !

وجود گوگرد در اسفناج باعث قلیایی شدن خون می شود. برای رفع کوفتگی و خون مردگی اعضا بدن بابونه را به صورت ضماد در محل بگذارید. بامیه فساد خون را برطرف می کند. پیاز از لخته شدن خون جلوگیری می کند. برای تصفیه خون 5 عدد پیازچه بزرگ را همراه برگ های آن خرد کرده در یک لیتر آب سرد بریزید و بگذارید 10 دقیقه بجوشد سپس آن را صاف نموده با عسل مخلوط کرده روزی 3 فنجان میل شود.

برای رفع آثار ضربه و خون مردگی ترب را کوبیده با عسل مخلوط کرده روی پوست بگذارید. خوردن ترب از فساد خون جلوگیری می کند چون نمی گذارد غذا در معده تخمیر شود. ترتیزک یا شاهی تصفیه کننده خون می باشد. ترشک ضد قلیایی خون و بالا بودن غلظت آن است. برای تصفیه خون از جعفری استفاده شود و اگر سلولی از بین رفته باشد آن را شستشو داده و سلول جدید بوجود می آورد.

گیاهان دارویی موثر در تصفیه خون

گیاهان دارویی موثر در تصفیه خون

فراموش نکنیم :

برای خون مردگی پوست ضماد جعفری را بگذارید. خوردن خرفه به عنوان سبزی خوردن یا کوکو باعث تصفیه خون می گردد. خیار تصفیه کننده خون است بعد از غذا میل شود. مداومت در خوردن ریواس باعث پاکی خون می گردد. سیب زمینی ترش پاک کننده خون است به صورت تنوری یا آب پز میل شود. شوید رقیق کننده خون و مواد اضافی را دفع می کند. برای تصفیه خون از علف چشمه به عنوان سبزی و دمکرده میل شود.

خوردن قارچ باعث غلظت خون می گردد. جهت تصفیه خون 10 صبح و 5 عصر نصف استکان عرق کاسنی به مدت 7 روز میل شود. برای تصفیه خون در تابستان 5 عصر کاهو همراه سکنجبین و در سایر فصول قبل از غذا سالاد کاهو میل شود. کرفس تصفیه کننده خون است. کلم از جمع شدن سموم در خون جلوگیری می کند.

 

همچنين بخوانيد :   گیاهان دارویی خون ساز

 

برای غلظت خون 2 گرم تخم گشنیز را در 100 سی سی آب جوش دم کرده بعد از غذا به مدت 7 روز میل شود. گوجه فرنگی از غلظت خون جلوگیری می کند. گوجه فرنگی زیاد بودن چسبندگی خون را از بین می برد. برای تصفیه خون لوبیا سبز را در برنامه غذایی خود قرار دهید.

برای خون مردگی زیر پوست با جوشانده غلیظ مرزنجوش کمپرس کنید. دمکرده نعنا غلظت خون را طبیعی می کند. نصف استکان عرق یونجه با کمی شکر مخلوط کرده 10 صبح و 5 عصر به مدت یک هفته بنوشید.

چسبندگی پلاکت های خون !

کسانی که چسبندگی پلاکت خون دارند جعفری را در برنامه غذایی خود قرار دهند.

 

پودر کم خونی

پودر کم خونی را با خواص نیرو بخش، رفع ضعف و بی حالی، رفع کم خونی (خون ساز)، رفع خستگی ، نشاط آور، بسیار مقوی، بدون هيچ اسانس و افزودني شيميايي، از فروشگاه عطارک تهيه نماييد.

خرید پودر کم خونی

 

توجه

وب سایت عطارک در قبال نسخه ها و داروهای گیاهی پیشنهادی مسئولیتی نداشته و حتما قبل از مصرف با پزشک و یا مشاور طب سنتی مشورت نمایید.

 

راستی! برای دریافت مطالب بروز و جدید در حوزه سلامتی و طب سنتی  در کانال تلگرام عطارک عضو شوید.

پستهای مرتبط
هیچ نظر ارسال شده است.

| شما هم نظری ارسال کنید.

عطارک
0