سبد خرید 0

11 نکته ای که همه باید در محل کار رعایت کنند

244 بازدید
07 دی 97
قاصدک
,

سخت کار کنید.

لبخند بزنید.

در اداره همیشه خوش بین و خنده رو باشید. مقصود این نیست که طوری رفتار کنید انگار در حال تماشای یک فیلم خنده دار هستید، اما این هم که ناراحت، خسته و عصبی باشید به نتیجه کار شما لطمه می زند. حتی اگر حال و روز خوبی ندارید باز هم بهتر است که لبخند بزنید.

روی نقاط قوت خود تکیه کنید.

برای موفق شدن باید مطمئن باشید، بنابراین مهارت هایی را که در آن ها برتری دارید به خاطر بیاورید و افتخار کنید. اما از ترسیدن وحشت نداشته باشید. بار اولی را که اسکی کردید به خاطر دارید؟ نخستین باری را که در مقابل جمع حرف زدید چطور؟ اگر تا به حال هیچ وقت نترسیده اید پس حتما تلاش زیادی نکرده اید. وقتی می ترسید که  فقط روی  نقاط قوت خود تکیه نکرده باشید،  پس ترس را نشانه ای مثبت بدانید. هنگام ترس فقط نقاط قوت خود را به یاد بیاورید، استعدادهایتان را به کار بگیرید و روی کاری که در پیش دارید متمرکز شوید.

11 نکته ای که همه باید در محل کار رعایت کنند

11 نکته ای که همه باید در محل کار رعایت کنند

حرف بزنید.

اجازه بدهید رئیس شما بداند که چه می خواهید. مافوق های شما از میزان بلندپروازی و توانی که دارید مطلع نخواهند شد، مگر اینکه خودتان به آن ها بگویید. اگر در تلاش هستید که پست جدیدی بگیرید یا می خواهید در پروژه جالبی که اخیرا شروع به کار کرده فعالیت داشته باشید، باید این را به آن ها بگویید.

توصیه رئیستان را به کار بگیرید.

این تنها یک سیاست خوب نیست. بلکه باید این امکان را هم در نظر بگیرید که احتمالا او چیزی را که می گوید، خیلی خوب می داند. این وسوسه وجود دارد که شما فکر کنید در مورد کار خود بیشتر از مافوقتان می دانید، اما سعی کنید که به هر شکل به توصیه های او توجه داشته باشید.

 

همچنین بخوانید:  چه کسی بیش از حد کار می کند؟

 

به کارمندانتان قدرت عمل بدهید.

به کسانی که زیر دست شما هستند اجازه بدهید تدابیر و راهکارهایشان را شخصا انتخاب کنید. با این کار حسی از اعتماد تیمی را به وجود می آورید و سبب می شوید بهترین استعدادهای افرادی که با شما کار می کنند شکوفا شود.

داوطلب هدایت کار شوید.

انجام پروژه ای را که دیگران زیر بار آن نمی روند، مثل برگزاری مهمانی های بر عهده بگیرید. کارتان را خیلی خوب انجام بدهید و آن وقت مورد توجه قرار خواهید گرفت. روایت های زیادی در مورد کارمندان سطح پایین به گوش می رسد که بعد از بر عهده گرفتن یک کار بدون طرفدار به پست های اجرایی ارتقا پیدا کرده اند.

مثل آلبریت انیشتن کار کنید.

پدر فیزیک نوین سه عادت ساده داشت که در کار راهنمای او بودند و شاید برای شما هم همین گونه باشد. این عادت ها از این قرار هستند. سادگی را در آشفتگی پیدا کنید. هماهنگی را در جایی که ناهمگونی هست بیابید. در میان مشکل و سختی در جست و جوی فرصت باشید.

طرح تکمیل شده را در ذهن تصور کنید.

سعی کنید آن طرح را در حالی که به انتها رسیده در تصور خود بسازید. مجسم کنید که کار تمام شده شما فقط آنچه را که از پیش انجام داده اید، نسخه برداری می کنید. این گاهی اوقات وقتی شما با کارهای ترسناک مواجه می شوید، می تواند برایتان اعتماد به نفس ایجاد کند.

عمل کنید.

همیشه نظریاتی را که دارید دنبال کنید و کاری در زمینه آن ها انجام بدهید، حتی اگر به جایی نرسد مهم نیست. بعد دوباره کارتان را از سر بگیرید. این تنها راه رسیدن به موفقیت است.

انرژی حرف زدن را صرف انجام کار نمایید.

در مورد ایده های بزرگ خود با کسی حرف نزنید تا اینکه اقدامی برایشان انجام بدهید یا حتی آن ها را تا آخر به نتیجه برسانید. این بدیهی است که شما هر چقدر بیشتر حرف بزنید، انرژی کمتری برای اینکه نقشه هایتان را به پایان برسانید، دارید. بنابراین انرژی خود را با باز نکردن دهانتان حفظ کنید.

کارهای سنگین را صبح ها انجام بدهید.

کارهایی را که بیش از همه به چالش نیاز دارند بین ساعت ده –دوازه صبح انجام دهید. اگر صبحانه خوبی خورده باشید، قند خونتان باید در بالاترین اندازه خود باشد که یعنی مغز شما بهتر از همیشه کار می کند. بعد از ظهر ممکن است قند خون شما و حرارت بدنتان پایین بیایید و این عامل پیش آمدن همان رخوت بعد از ظهری است که همه با آن آشنا هستید.

مطالعات نشان داده اند که در مورد اکثر آدم ها، صبح وقتی است که بیشتر از همیشه کارایی دارند. پس به این مسئله توجه داشته باشید. کارهایی را که آسان هستند مثل باز کردن نامه ها و جواب دادن تلفن ها، برای وقت هایی از روز بگذارید که انرژی کمتری دارید.

 

از شما متشکریم که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. سوالات خود را در قسمت “نظرات” با ما در میان بگذارید، همچنین اگر ایده یا نظری در رابطه با این مطلب دارید، خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.

 

ریشه موصیلی سفید را با خواص  تقویت میل جنسی، بهبود ضعف جنسی، درمان اختلال نعوظ، کاهش استرس و اضطراب ذهنی، آنتی اکسیدان و درمان عفونت، افزایش شیر مادر، افزایش وزن و افزایش حجم عضلات، تقویت ایمنی بدن، کنترل دیابت، تسکین درد و التهاب ناشی از آرتروز، درمان اختلالات ادراری مانند بی اختیاری ادرار، بدون هيچ اسانس و افزودنی شيميايی، از فروشگاه عطارک تهيه نماييد.

توجه

وب سایت عطارک در قبال نسخه ها و داروهای گیاهی پیشنهادی مسئولیتی نداشته و حتما قبل از مصرف با پزشک و یا مشاور طب سنتی مشورت نمایید.

 

راستی! برای دریافت مطالب بروز و جدید در حوزه سلامتی و طب سنتی  در کانال تلگرام عطارک یا پیج اینستاگرام عطارک عضو شوید.

پستهای مرتبط
هیچ نظر ارسال شده است.

| شما هم نظری ارسال کنید.

0