سبد خرید 0

15 عادت مدیران موفق که بد نیست بدانیم

1 بار
01 فروردین 98
قاصدک
,

مدیران موفق

15 عادت مدیران موفق که بد نیست بدانیم :

1.صبح زود بیدار شویم.

لیست کارهای روزانه تان را شب قبل بنویسیم. وقتی لیست کارهای روز خود را داشته باشیم و ابتدای صبح به لیست خود نگاه کنیم ذهن منظم تر و هدفمندتری خواهیم داشت.

2.مانند پادشاهان استراحت کنید.

خواب خوبی داشتن به معنای سلامتی خود را در اولویت قرار دادن است. زمانی که خواب کافی داشته باشیم روز فعالتری خواهیم داشت. خواب شبانه 7-8 ساعته باعث روزی به دور از استرس و فعالانه می شود.

3.مدیتیشن کنید.

مدیتیشن باعث افزایش تمرکز، کاهش اضطراب و افزایش خلاقیت می شود. مدیتیشن را ملاقاتی با خود در نظر بگیرید. ذهن خود را هر روز با انجام مدیتیشن آرام می کنید.

15 عادت مدیران موفق

15 عادت مدیران موفق

4.مثبت گویی را تکرار کنیم.

روزی 3-5 جمله مثبت را جلوی آینه به خود بگوییم، این تمرین باعث ایجاد رابطه بهتر با خود خواهد شد. مثلا بگوییم، من عالی، من باهوش و موفق هستم. حتی می توانید لیستی از کارهای مثبت خود بنویسید و تکرار نمایید.

5.اهداف هوشمند داشته باشید.

داشتن هدف برای موفق بودن ضروری است. اهدافتان شامل بخش های مختلف زندگی همچون کار، مسائل مالی، جسم، خانواده، روح، مسائل تحصیلی و … می شود.

6.اطلاعات کامپیوتری خود را به روز کنیم.

امروزه کامپیوتر و موبایل بخشی از زندگی ماست پس با به روز کردن اطلاعاتمان فرد موفق تری خواهیم بود.

7.مسئولیت های ساده داشته باشید.

با نوشتن اهداف و لیست کارهای خود می دانید دقیقا درگیر چه مسائلی خواهید بود و این باعث داشتن روز و مسئولیتی ساده تر می شود.

8.اجتماعی بودن را در اولویت قرار دهید.

طبق تحقیقات زمانی که ما با دیگران وقت خود را سپری می کنیم احساس بهتری داریم و خوشحال تر هستیم. سعی کنید با افرادی که در روز می بینید صحبت کوتاهی داشته باشید.

15 عادت مدیران موفق

15 عادت مدیران موفق

9.بودجه بندی کنید.

بودجه بندی کردن باعث می شود شما بدانید پولتان دقیقا در کجا خرج می شود که این باعث احساس آرامش و ذخیره کردن پول می شود.

10.به خیریه ها در حد توان خود کمک کنید.

کمک به خیریه ها و افراد دیگر نه تنها باعث شادی بقیه می شود بلکه برای شما هم فایده دارد. طبق تحقیقات موسسه ملی بهداشت، افرادی که به خیریه ها کمک می کنند از مرکز لذت بخش مغزشان لذت می برند.

11.دایره لغاتتان را افزایش دهید.

ارتباط داشتن خیلی موثر است. سعی کنید از نرم افزارها و کتاب های لغات استفاده کرده و دایره لغاتتان را افزایش دهید. حتی می توانید لغات جدیدی از زبان دیگر را هر روز یاد بگیرید. با مطالعه کتب در زمینه های مختلف هم به خود می توانید کمک کنید.

 

همچنین بخوانید:  چند کاری که افراد موفق وقتی برای آن ها نمی گذارند

 

12.کنجکاو باشید.

افرادی که مدیر هستند همیشه در حال تحصیل و یادگیری هستند این به معنای آن نیست که آن ها در حال تحصیل در دانشگاه هستند بلکه آن ها در حال یادگیری هستند. این یادگیری با مطالعه کتاب، گوش کردن به فایل صوتی یا یک ویدیو هم حاصل می شود. آن ها هر هفته مطلب جدیدی یاد می گیرند. از اینکه در جهان چه می گذرد خبر داشته باشید.

13.به خودتان فضا دهید.

در دنیای لوکس و شلوغ امروز کار راحتی نیست که ساده زندگی کنیم. برخی افراد فکر می کنند ساده زندگی کردن به معنای عدم استفاده از تمامی وسایل مدرن است در حالی که ساده زندگی کردن به معنای استفاده از وسایل و امکانات به حد نیاز و عدم دل نگرانی از نداشته ها است.

14.روزانه 10-15 دقیقه پیاده روی کنید.

طبق تحقیقات گذراندن زمان در طبیعت باعث کاهش افسردگی می شود.

15.متوجه شوید به عقب نگاه کردن بهتر از شکست خوردن است.

هیچ شکستی وجود ندارد، ما فقط در حال یادگیری هستیم. رشد کرده و اجازه دهید هر درس زندگی به شما کمک کند خودتان را بسازید.

 

از شما متشکریم که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. سوالات خود را در قسمت “نظرات” با ما در میان بگذارید، همچنین اگر ایده یا نظری در رابطه با این مطلب دارید، خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.

 

صمغ وشا را با خواص مقوی و انرژی زا، خلط آور و نرم کننده سینه، درمان برونشیت های مزمن، تنگی نفس، دفع انرژی های منفی بدون هيچ اسانس و افزودنی شيميايی، از فروشگاه عطارک تهيه نماييد.

توجه

وب سایت عطارک در قبال نسخه ها و داروهای گیاهی پیشنهادی مسئولیتی نداشته و حتما قبل از مصرف با پزشک و یا مشاور طب سنتی مشورت نمایید.

 

راستی! برای دریافت مطالب بروز و جدید در حوزه سلامتی و طب سنتی  در کانال تلگرام عطارک عضو شوید.

پستهای مرتبط
هیچ نظر ارسال شده است.

| شما هم نظری ارسال کنید.

عطارک
0