سبد خرید 0

9 ماده چربی سوز

1 بار
30 ژانویه 18
عطارک
,,

این 9 ماده چربی سوز را بیشتر بشناسید

نباید این نکته را فراموش کنیم که برخی از این مواد غذایی در گروه خونی ما توجیحه پذیر نیستند یا حتی ممکن است مضر باشند. اگر نمی خواهید رژیم بگیرید اما دوست دارید وزن کم کنید می توانید این ۹ ماده غذایی چربی سوز را خریداری و یخچال تان را با آن پر کنید، اما فراموش نکنید اینها مواد غذایی جادویی لاغرکننده نیستند بلکه می توانید آنها را جایگزین سایر مواد غذایی روزانه تان کنید تا کالری کمتری دریافت کنید و وزنتان را پایین بیاورید. اگر می خواهید سریع و راحت وزن کم کنید این فهرست غذایی می تواند کمک کننده باشد.

آب : آب به طور طبیعی جلوی گرسنگی را می گیرد، تحقیقات فراون نشان داده نوشیدن آب فروان به کاهش سریع تر وزن تان کمک می کند. طبق بررسی های محققان آب خوردن روزنه ۴۸۱ گرم آب، متابولیسم بدن ۳۰ درصد افزایش می یابد. در ضمن نوشیدن آب جلوی گرسنگی را هم می گیرد و تا حدی سیر کننده است.

9 ماده چربی سوز

 

همچنین بخوانید : فواید بی شمار نوشیدن آب

 

چای سبز : به جای اینکه معتاد به مصرف چای سیاه و قهوه به دلیل کافئین بالا شوید، چای سبز بنوشید. تحقیقات نشان داده است مصرف چای سبز متابولیسم بدن را افزایش می دهد و به کاهش وزن کمک می کند. این نوشیدنی پر فایده خواص ضد سرطانی دارد و جلوی ناراحتی های قلبی – عروقی را می گیرد.

سالاد روز : خوردن سالاد و سبزیجات قبل از غذا، روشی بسیار سالم و لذت بخش برای کنترل اشتها و کاهش وزن است، گذشته از اینکه مصرف سبزیجات و سالاد باعث عادت کردن ما به سالم خوردن می شوند.

شیر : تحقیقات اخیر پژوهشگران نشان داده کلسیم به کاهش وزن کمک می کند البته هنگام خرید لبنیات باید این نکته را مدنظر بگیرید که لبنیات کم چرب تهیه کنید.

سوپ : سوپ پیش غذا یا عصرانه خوبی است، طبق بررسی های پژوهشگران دانشگاه پن استیت افرادی که به عنوان پیش غذا سوپ می خورند ۱۰۰ کالری کمتر در روز مصرف می کنند و وزن کم می کنند.

غلات کامل : متخصصان توصیه می کنند به جای نان سفید و برنج سفید، فیبر بیشتری مصرف کنید و غلات کامل را در برنامه غذایی خود بگنجایند. غلات کامل احساس سیری را القا می کنند در حالی که غلات تصفیه شده حاوی قند بوده و گرسنه می کنند. غلات کامل متابولیسم را بهبود می بخشد و زمان هضم و جذب مواد غذایی را افزایش می دهند.

گوشت مرغ : تحقیقات فراوان نشان داده است مصرف پروتئین بالا می تواند به کاهش چربی و افزایش بافت ماهیچه ای کمک کند، مصرف ۸۵ گرم گوشت مرغ بدون پوست حاوی ۱۲۰ کالری، ۲۶ گرم پروتئین و یک گرم چربی است. البته خاطر نشان کنیم که منظور از گوشت مرغ، مرغی هست که بصورت طبیعی پرورش یافته باشد.

میوه و سبزیجات تازه : فیبرهای محلول و غیرمحلول در کنار مصرف آب می تواند به سوختن چربی ها کمک کند.

گریپ فروت : تمامی منابع ویتامین می تواند میزان ترشح انسولین را کاهش دهد و سبب کاهش وزن شود. البته اگر دارو مصرف می کنید در رابطه با مصرف همزمان آن با مرکبات با پزشک خود مشورت کنید زیرا گاهی این مواد بر هم تاثیر مضر می گذارند.

 

معجون لاغری

معجون لاغری را با خواص لاغر کننده، چربی سوز، رفع اشتهای کاذب، بدون هیچ اسانس و افزودنی شیمیایی، از فروشگاه عطارک تهیه نمایید.

خرید معجون لاغری

 

توجه

وب سایت عطارک در قبال نسخه های پیشنهادی و داروهای گیاهی ذکر شده مسئولیتی نداشته و باید با پزشک و یا مشاور طب سنتی در تماس باشید.

پستهای مرتبط
هیچ نظر ارسال شده است.

| شما هم نظری ارسال کنید.

عطارک
0