سبد خرید 0

10 راهکار افزایش پول با فنگ شویی

387 بازدید
02 اسفند 97
قاصدک
,

10 راهکار افزایش پول با فنگ شویی

پول چیزی است که نه تنها به ما اجازه می دهد خرید کنیم بلکه با داشتن آن می توانیم تجارب جدیدی را نیز تجربه کنیم. پول یکی از بهترین منابع انرژی (مانند غذا) هست که می توانیم داشته باشیم. مردم همیشه برای داشتن پول بیشتر تلاش می کنند اما گاهی تلاش ها جوابگو نیستند. قبل از اینکه اصول ذکر شده برای فراوانی و پول بیشتر را عملی کنید مطمئن شوید که واقعا خواهان پولدار شدن هستید و از داشتن آن احساس گناه نمی کنید. پس از اینکه از قصد خود کاملا مطمئن شدید جادو اتفاق می افتد. خب حالا شما می توانید با راهکارهای افزایش پول با فنگ شویی بیشتر آشنا شوید.

 

10 راهکار افزایش پول با فنگ شویی

10 راهکار افزایش پول با فنگ شویی

 

1. محیط خود را مرتبط کنید.

اولین اصل در فنگ شویی مرتب کردن محیط است. این گونه انرژی چا به راحتی می تواند در تمامی مناطق خانه در جریان باشد و تعادل انرژی برقرار می شود. مثل وقتی که شیر آب نشتی دارد این نشتی باعث هدر روی انرژی از یک قسمت و کاهش انرژی در قسمت دیگر خانه است.

2. هر نشتی آب که در خانه دارید را تعمیر کنید.

آب یکی از سمبل های پول است. اما این به معنای آن است که باید مراقب باشید چگونه از آب در خانه تان استفاده می کنید. نشتی آب در خانه باعث می شود اتفاقی در حساب مالی شما بیفتد، پس مطمئن شوید شیر آبی در خانه شما چکه نمی کند.

3. جلوی درب ورودی خانه تان را تمیز نگه دارید.

درب ورودی جایی است که انرژی چا وارد می شود. نه تنها درب ورودی شما باید به راحتی حرکت کند بلکه باید تمیز و چشم نواز هم باشد. پس جلوی درب ورودی شما نیاز دارد تمیز شود (صادقانه آخرین بار کی جلوی درب ورودی تان را تمیز کردید؟) حتی می توانید رنگ جدیدی هم به درب ورودی تان بزنید.

4. لامپ های سالم را جایگزین لامپ های سوخته کنید.

لامپ سوخته باعث ایجاد انرژی منفی و تاریک می شود. انرژی چا عاشق نور است. لامپ های سوخته مانع ورود انرژی چا به خانه می شوند. همیشه لامپ سالم در خانه داشته باشید و در اسرع وقت لامپ سوخته را عوض کنید.

 

10 راهکار افزایش پول با فنگ شویی

10 راهکار افزایش پول با فنگ شویی

 

5. گیاهانی در خانه داشته باشید.

از آنجایی که گیاهان موجودات جاندار و زنده هستند انرژی چا را به خود جذب می کنند و سمبل فراوانی هستند. گیاهان سبز برگ انتخاب عالی هستند. فقط حواستان باشد که گیاهان مرده برعکس عمل می کنند و مانع ورود انرژی چا به خانه می شوند.

6. مطمئن شوید درب توالت فرنگی منزلتان حتما بسته شود.

این گونه از هدر رفت آب که جذب کننده انرژی چا است جلوگیری می شود. شیر آب توالت و سیفون را ببندید و مطمئن شوید هدر روی ندارد.

 

همچنین بخوانید:  آینه را طبق اصول فنگ شویی کجا قرار دهیم!؟

 

7. پنجره هایتان را تمیز کنید.

پنجره ها چشم خانه هستند و پنجره کثیف مانند داشتن غباری کثیف در جلوی دیدگان خانه است. آیا نیاز به یک موقعیت خوب دارید؟ پنجره هایتان را تمیز کنید. همچنین تمیز کردن پنجره باعث ایجاد فرصت جدید در زندگی تان می شود.

8. رنگ طلایی و بنفش را به محیط خانه خود اضافه کنید.

رنگ بنفش و طلایی جز بهترین رنگ ها برای جذب قدرت و پول هستند. اما نیازی نیست محیط خانه تان را دوباره دکوراسیون کنید اضافه کردن رومیزی بنفش یا پرده بنفش یا طلایی نیز کارگشاست. رنگ طلایی را در دورترین قسمت چپ خانه قرار دهید تا قدرت و فراوانی را جذب کند. رنگ بنفش را که رنگ خانواده سلطنتی در روزگاران کهن بود، را می توانید با گذاشتن کریستال میوه روی میز خود داشته باشید.

9. آینه ها

آینه ها نه فقط رفلکس خود شما هستند بلکه رفلکسی از وضعیت مالی شما نیز هستند. آینه ها یک فاکتور دیگر برای جذب فراوانی و پول هستند. اما سعی کنید آینه ها را خارج از اتاق خواب نگه دارید، آینه ها می توانند انرژی زیادی جذب کنند که این می تواند باعث کاهش کیفیت خواب می شود.

10. گاز آشپزی

گاز آشپزخانه یکی دیگر از سمبل های پول و فراوانی است. داشتن گازی تمیز و سالم به معنای داشتن پول بیشتر است. استفاده کردن از گاز باعث چرخش انرژی چا در محیط خانه می شود.

 

از شما متشکریم که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. سوالات خود را در قسمت “نظرات” با ما در میان بگذارید، همچنین اگر ایده یا نظری در رابطه با این مطلب دارید، خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.

 

شمع وارمر 10 عددی را با بهترین کیفیت ساخت، بدون رایحه، با شعله روشن و یکنواخت، بدون اشک و بدون دود در هنگام سوختن، از فروشگاه عطارک تهیه نمایید.

توجه

وب سایت عطارک در قبال نسخه ها و داروهای گیاهی پیشنهادی مسئولیتی نداشته و حتما قبل از مصرف با پزشک و یا مشاور طب سنتی مشورت نمایید.

 

راستی! برای دریافت مطالب بروز و جدید در حوزه سلامتی و طب سنتی  در کانال تلگرام عطارک یا پیج اینستاگرام عطارک عضو شوید.

پستهای مرتبط
هیچ نظر ارسال شده است.

| شما هم نظری ارسال کنید.

0